LETNÍ TURNAJE V SRPNU NA KRÁSNÉM PAŽITU!

1.8.2020 v Novinky

LETNÍ TURNAJE V SRPNU NA KRÁSNÉM PAŽITU V KOLODĚJÍCH!

Po krátké fotbalové odmlce jsme tu zpět s nabídkou letních turnajů na krásné přírodní trávě v našem domovském areálu Koloděje.

Podobně jako na jaře jsme připravili pro všechny mládežnické týmy ročník narození 2013 – 2008 turnaje, které slouží jako příprava na novou sezónu.

Zde je krátké shrnutí toho, co na Vás čeká:

– rychlý průběh turnaje, malé prostoje, hra současně na 2 hřištích 

– kvalitní travnatá plocha a zázemí Sportovního areálu v Kolodějích (https://www.arealkolodeje.cz)

– 6 týmů na každém turnaji, 5 zápasů pro každý tým, systém každý s každým, 80 minut hracího času

– věkové kategorie a počet hráčů (viz tabulka)

KATEGORIE Počet hráčů
MPŘ 2013 4+1
2012 4+1
SPŘ 2011 5+1
2010 5+1
2009 7+1
2008 7+1

SPUŠTĚNÍ REGISTRACÍ JIŽ I PRO ZIMNÍ SEZONU 2020/21

Současně s letními turnaji jsme spustili i registrace na zimní sezónu 2020/21. Vzhledem k oblíbenosti těchto turnajů v nafukovacích halách na umělé trávě doporučujeme rezervovat si místo pro Váš tým na vybraných turnajích co nejdříve. Naše lokality zůstávají podobně jako v loňské zimní sezóně Koloděje, Dolní Břežany, Hamr Braník a Odolena Voda. 

Aktuálně vyhlášené turnaje jsou k náhledu zde http://rezervace.nasturnaj.cz. Přesné propozice a další informace zašleme přihlášeným týmům v týdnu před turnajem. 

Těšíme se na Vaši účast!

Náš turnaj 

PREMIÉRA JARNÍCH TURNAJŮ V KOLODĚJÍCH ZVLÁDNUTA NA JEDNIČKU!

23.6.2020 v Novinky

SPORTFOTBAL CUP PŘILÁKAL DO KOLODĚJŮ 138 TÝMŮ V 6 VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH!

Jako vhodný doplněk konce jarní sezóny, která se musela obejít bez mistrovských zápasů, se ukázal seriál Sportfotbal Cup hraný v šesti různých věkových kategoriích 2013-2008. Statistické údaje ukazují na vysokou naplněnost turnajů blížící se 90%, když se po 5 víkendů na 26 turnajích sešlo celkem 138 týmů a tím pádem se číslo menších i větších účastníků vyšplhalo hodně přes 1000 dětí. 

Trenéři, hráči i diváci ocenili rychlý průběh turnajů systémem každý s každým s minimálními prostoji a hlavně to, že se všichni opět po delší pauze těšili z toho, mít možnost se zase potkávat na hřišti a střílet branky. 

Níže pár fotografií z jarních turnajů Sportfotbal Cup v Kolodějích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ani v létě nebudeme zahálet a pokračujeme v seriálu Sportfotbal Cup dalšími turnajovými víkendy v srpnu, přehled turnajů Náš turnaj je k náhledu zde – http://rezervace.nasturnaj.cz, novinkou v Kolodějích je i pořádání populárního mládežnického turnaje Bohemia Soccer Cup v sobotu 22.8. 2020, více na http://www.bohemiasoccercup.cz

Přejeme Vám všem krásné léto a v srpnu na fotbale v Kolodějích na viděnou!

Náš turnaj

JARNÍ NABÍDKA TURNAJŮ V KOLODĚJÍCH JE TU!

5.5.2020 v Novinky

NABÍDKA JARNÍCH MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ

Rozbíhají se individuální i skupinové tréninky, týmy se začínají znovu potkávat na hřištích. Všichni se těší z toho pocitu mít možnost si znovu kopnout do balónu. Mistrovské soutěže byly sice zrušeny, ale do konce jarní sezóny zbývají ještě dva měsíce.

Náš turnaj připravil proto pro všechny mládežnické týmy ročník narození 2013 – 2008 několik turnajů na přírodní trávě. Zde krátké shrnutí toho, co na Vás čeká:

– rychlý průběh turnaje, malé prostoje, hra současně na 2 hřištích 

– 3 turnaje denně, začátky turnajů v 8:00, 12:00 a 16:00 hodin

– kvalitní travnatá plocha a zázemí Sportovního areálu v Kolodějích (https://www.arealkolodeje.cz)

– 6 týmů na každém turnaji, 5 zápasů pro každý tým, systém každý s každým, 80 minut hracího času

– věkové kategorie a počet hráčů vycházející již z příští sezóny (viz tabulka)

KATEGORIE

Počet hráčů

MPŘ

2013

4+1

2012

4+1

SPŘ

2011

5+1

2010

5+1

2009

7+1

2008

7+1

 

– limitovaný počet osob na turnaji dle aktuální situace (v současné době 100 osob)

– dodržování platných vládních nařízení s ohledem na hygienická a jiná opatření

Aktuálně vyhlášené turnaje jsou k náhledu zde http://rezervace.nasturnaj.czPřesné propozice a další informace zašleme přihlášeným týmům v týdnu před turnajem.

Těšíme se na Vaši účast!

Náš turnaj

Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching

13.2.2020 v Novinky

Nabídka jarních turnajů na přírodní trávě v Kolodějích je tu!

Areál Koloděje je naším tradičním místem pro pořádání zimních turnajů na umělé trávě v nafukovací hale. Aktuálně rozšiřujeme nabídku mládežnických turnajů i v jarních termínech a přicházíme se seriálem 4 turnajů pro ročník 2013 a mladší a dalšími novými turnaji pro ročník 2008 – 2012 pod názvem Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching. Jak z názvu vyplývá, titulárními partnery jsou fotbalová speciálka a největší fotbalový e-shop Sportfotbal a Coerver® Coaching, leader v rozvoji individuálních hráčských dovedností. Spojením těchto známých značek ze světa fotbalu tak vzniká nový koncept turnajů s originálním programem a zárukou vysoké kvality.

Turnaje určené pro ročník 2013 a mladší

Hrací dny jsou 5.4., 25.4., 23.5. a 6.6. 2020, dopolední program je určen týmům v kategorii HOBBY, odpolední pak pro ty vyspělejší v kategorii ELITE. Rozhodnutí o výběru vhodné kategorie HOBBY nebo ELITE je na individuálním rozhodnutí každého trenéra, kam tým na základě své výkonnosti přihlásí. Zúčastněným týmům takto umožníme ještě lepší porovnání se stejně silnými soupeři. Turnaje se budou hrát osvědčeným hrací systémem, kde budou vždy skupiny o 4 účastnících, z nichž postoupí první dva týmy do finálových bojů, týmy na 3. a 4. místě sehrají následně své boje o umístění proti stejně postaveným týmům z dalších skupin. Všechny týmy tak mají garanci 5 kvalitních zápasů. 

Turnaje určené pro ročník 2008 – 2012

Hrací dny jsou 13.4., 1.5. a 8.5. 2020, což jsou sváteční dny v rámci prodlouženého víkendu, nabízí se proto zařazení těchto turnajů do programu jednotlivých týmů jako doplněk a zpestření jarní části mistrovské sezóny, případně jako možnost nechat zahrát děti, které v mistrovských utkáních nedostanou tolik příležitosti ke hře. Turnaje trvají vždy půl dne a jsou připraveny tak, aby týmy měli co nejméně prostojů a dostatek hracího času. Hrací systém je totožný jako u turnajů pro ročník 2013 a mladší, tj. 8 týmů rozdělených na 2 skupiny po 4 účastnících, pro každý tým garance 5 zápasů. 

Všechny turnaje obsahují speciální atraktivní program pro zúčastněné týmy:

– špičková organizace, zkušení pořadatelé, minimální čekací doby
– rozpisy a výsledkový servis na velké LCD TV ve sportovní aplikaci Sportnect
– zázemí Areálu Koloděje s kvalitním travnatým povrchem, šatnami, tribunou pro diváky a restaurací
– zážitkové a jiné hodnotné ceny od hlavních partnerů Sportfotbal a Coerver® Coaching
– dovednostní soutěže Coerver® Player Challenge – až 10 individuálních disciplín (skills, smart, spirit, speed, strength)
– účast známých fotbalových osobností

Trenéři i rodiče znají turnaje, kde se mezi zápasy dlouho čeká a děti nemají souvislé zapojení do hry. Na turnajích Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching bude novinkou jednak možnost zapojení všech dětí do soutěží Coerver® Player Challenge nebo vyzkoušení dalších dovedností jako přesnost a rychost střelby či jiné. Po skončení základních skupin proběhne navíc Coerver® 1vs1 Tournament neboli bleskový turnaj hraný K.O. systémem, pro 1 hráče z každého týmu, délka zápasu 1 minuta, finále pak na 2 minuty. O zábavu a vyplnění času během přestávek mezi zápasy bude tedy postaráno!

Kapacita turnajů je omezená na 8 týmů v každé kategorii, neváhejte proto a přihlašte svůj tým přímo v našem rezervačním systému ZDE

Náš turnaj nabízí nově i turnaje v plážové kopané

13.2.2020 v Novinky

Nová nabídka turnajů v plážové kopané

V roce 2020 zařazujeme vedle tradičních turnajů v nafukovacích halách s UMT povrchem také ochutnávku v podobě exkluzivního turnaje v plážové kopané. Ve spolupráci s FAČR sekcí plážové kopané Beach Soccer Czech (https://www.beachsoccer.cz) budeme postupně přicházet s nabídkami turnajů pro mládež, které se odehrají v Beach Aréně v Praze Radotíně, resp. později na jaře v Praze na Ladronce. První akce se uskuteční v sobotu 7.3. 2020, kdy se budou konat turnaje pro kategorie U11 (ročník narození 2009) a U14 (ročník narození 2006 a mladší). Turnaje se hrají s počtem hráčů 4+1 na branky o rozměrech 5×2 m, hrací systém každý s každým (4-6 týmů dle kategorie). Více informací k těmto turnajům na webu zde Beachsoccer_mladez, možnost rezervace přímo v našem rezervačním systému ZDE