JARNÍ NABÍDKA TURNAJŮ V KOLODĚJÍCH JE TU!

5.5.2020 v Novinky

NABÍDKA JARNÍCH MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ

Rozbíhají se individuální i skupinové tréninky, týmy se začínají znovu potkávat na hřištích. Všichni se těší z toho pocitu mít možnost si znovu kopnout do balónu. Mistrovské soutěže byly sice zrušeny, ale do konce jarní sezóny zbývají ještě dva měsíce.

Náš turnaj připravil proto pro všechny mládežnické týmy ročník narození 2013 – 2008 několik turnajů na přírodní trávě. Zde krátké shrnutí toho, co na Vás čeká:

– rychlý průběh turnaje, malé prostoje, hra současně na 2 hřištích 

– 3 turnaje denně, začátky turnajů v 8:00, 12:00 a 16:00 hodin

– kvalitní travnatá plocha a zázemí Sportovního areálu v Kolodějích (https://www.arealkolodeje.cz)

– 6 týmů na každém turnaji, 5 zápasů pro každý tým, systém každý s každým, 80 minut hracího času

– věkové kategorie a počet hráčů vycházející již z příští sezóny (viz tabulka)

KATEGORIE

Počet hráčů

MPŘ

2013

4+1

2012

4+1

SPŘ

2011

5+1

2010

5+1

2009

7+1

2008

7+1

 

– limitovaný počet osob na turnaji dle aktuální situace (v současné době 100 osob)

– dodržování platných vládních nařízení s ohledem na hygienická a jiná opatření

Aktuálně vyhlášené turnaje jsou k náhledu zde http://rezervace.nasturnaj.czPřesné propozice a další informace zašleme přihlášeným týmům v týdnu před turnajem.

Těšíme se na Vaši účast!

Náš turnaj

Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching

13.2.2020 v Novinky

Nabídka jarních turnajů na přírodní trávě v Kolodějích je tu!

Areál Koloděje je naším tradičním místem pro pořádání zimních turnajů na umělé trávě v nafukovací hale. Aktuálně rozšiřujeme nabídku mládežnických turnajů i v jarních termínech a přicházíme se seriálem 4 turnajů pro ročník 2013 a mladší a dalšími novými turnaji pro ročník 2008 – 2012 pod názvem Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching. Jak z názvu vyplývá, titulárními partnery jsou fotbalová speciálka a největší fotbalový e-shop Sportfotbal a Coerver® Coaching, leader v rozvoji individuálních hráčských dovedností. Spojením těchto známých značek ze světa fotbalu tak vzniká nový koncept turnajů s originálním programem a zárukou vysoké kvality.

Turnaje určené pro ročník 2013 a mladší

Hrací dny jsou 5.4., 25.4., 23.5. a 6.6. 2020, dopolední program je určen týmům v kategorii HOBBY, odpolední pak pro ty vyspělejší v kategorii ELITE. Rozhodnutí o výběru vhodné kategorie HOBBY nebo ELITE je na individuálním rozhodnutí každého trenéra, kam tým na základě své výkonnosti přihlásí. Zúčastněným týmům takto umožníme ještě lepší porovnání se stejně silnými soupeři. Turnaje se budou hrát osvědčeným hrací systémem, kde budou vždy skupiny o 4 účastnících, z nichž postoupí první dva týmy do finálových bojů, týmy na 3. a 4. místě sehrají následně své boje o umístění proti stejně postaveným týmům z dalších skupin. Všechny týmy tak mají garanci 5 kvalitních zápasů. 

Turnaje určené pro ročník 2008 – 2012

Hrací dny jsou 13.4., 1.5. a 8.5. 2020, což jsou sváteční dny v rámci prodlouženého víkendu, nabízí se proto zařazení těchto turnajů do programu jednotlivých týmů jako doplněk a zpestření jarní části mistrovské sezóny, případně jako možnost nechat zahrát děti, které v mistrovských utkáních nedostanou tolik příležitosti ke hře. Turnaje trvají vždy půl dne a jsou připraveny tak, aby týmy měli co nejméně prostojů a dostatek hracího času. Hrací systém je totožný jako u turnajů pro ročník 2013 a mladší, tj. 8 týmů rozdělených na 2 skupiny po 4 účastnících, pro každý tým garance 5 zápasů. 

Všechny turnaje obsahují speciální atraktivní program pro zúčastněné týmy:

– špičková organizace, zkušení pořadatelé, minimální čekací doby
– rozpisy a výsledkový servis na velké LCD TV ve sportovní aplikaci Sportnect
– zázemí Areálu Koloděje s kvalitním travnatým povrchem, šatnami, tribunou pro diváky a restaurací
– zážitkové a jiné hodnotné ceny od hlavních partnerů Sportfotbal a Coerver® Coaching
– dovednostní soutěže Coerver® Player Challenge – až 10 individuálních disciplín (skills, smart, spirit, speed, strength)
– účast známých fotbalových osobností

Trenéři i rodiče znají turnaje, kde se mezi zápasy dlouho čeká a děti nemají souvislé zapojení do hry. Na turnajích Sportfotbal Cup powered by Coerver® Coaching bude novinkou jednak možnost zapojení všech dětí do soutěží Coerver® Player Challenge nebo vyzkoušení dalších dovedností jako přesnost a rychost střelby či jiné. Po skončení základních skupin proběhne navíc Coerver® 1vs1 Tournament neboli bleskový turnaj hraný K.O. systémem, pro 1 hráče z každého týmu, délka zápasu 1 minuta, finále pak na 2 minuty. O zábavu a vyplnění času během přestávek mezi zápasy bude tedy postaráno!

Kapacita turnajů je omezená na 8 týmů v každé kategorii, neváhejte proto a přihlašte svůj tým přímo v našem rezervačním systému ZDE

Náš turnaj nabízí nově i turnaje v plážové kopané

13.2.2020 v Novinky

Nová nabídka turnajů v plážové kopané

V roce 2020 zařazujeme vedle tradičních turnajů v nafukovacích halách s UMT povrchem také ochutnávku v podobě exkluzivního turnaje v plážové kopané. Ve spolupráci s FAČR sekcí plážové kopané Beach Soccer Czech (https://www.beachsoccer.cz) budeme postupně přicházet s nabídkami turnajů pro mládež, které se odehrají v Beach Aréně v Praze Radotíně, resp. později na jaře v Praze na Ladronce. První akce se uskuteční v sobotu 7.3. 2020, kdy se budou konat turnaje pro kategorie U11 (ročník narození 2009) a U14 (ročník narození 2006 a mladší). Turnaje se hrají s počtem hráčů 4+1 na branky o rozměrech 5×2 m, hrací systém každý s každým (4-6 týmů dle kategorie). Více informací k těmto turnajům na webu zde Beachsoccer_mladez, možnost rezervace přímo v našem rezervačním systému ZDE

Vánoční pauza Náš turnaj a novinky pro rok 2020

22.12.2019 v Novinky

První část sezóny Náš turnaj 2019/20 máme úspěšně za sebou. 

V listopadu a prosinci se odehrálo celkem 51 turnajů první části sezóny 2019/20 halových mládežnických turnajů. Turnaje ve všech našich lokalitách v Kolodějích, na Hamru Braník, na Odolené Vodě či v Říčanech vykazovaly vysokou obsazenost blžící se 100%, zájem týmů z různých koutů republiky nás moc těší. Nejinak tomu bude od 11.ledna 2020, kdy začíná druhá část sezóny a kdy nás až do konce března čeká ještě více než 100 turnajů pro věkové kategorie ročník narození 2013 – 2007. Od ledna 2020 se také poprvé podíváme do zbrusu nové haly v Dolních Břežanech, která disponuje nejmodernějším bezzásypovým UMT povrchem. Ve spolupráci s FAČR sekcí plážové kopané Beach Soccer (https://www.beachsoccer.cz) zařadíme v roce 2020 vedle tradičních turnajů v nafukovacích halách s UMT povrchem také ochutnávku v podobě exkluzivní nabídky turnajů v plážové kopané.

PF 2020 Přejeme všem týmům a jejich hráčům, trenérům, rodičům a fanouškům fotbalu krásné prožití svátků vánočních a do nového roku 2020 vše nejlepší, hodně sportovních úspěchů a vždy tu správnou trefu!

Halové mládežnické turnaje Náš turnaj v sezóně 2019/20 běží naplno!

26.11.2019 v Novinky

Skončila podzimní část fotbalové sezóny 2019/20 a tím padl i startovní výstřel pro další sezónu halových mládežnických turnajů Náš turnaj, které přes zimu využívají stovky klubů z celé republiky jako zpestření své zimní přípravy. Tento rok hrajeme podobně jako vloni v Kolodějích, na Hamru Braník a na Odolené Vodě, nově jsme zařadili turnaje v pěkných halách v Říčanech a od ledna 2020 také v Dolních Břežanech.

Od nejmenších minipřípravek ročník 2013 až po mladší žáky ročník 2007 se během zimy v halách objeví na více než 200 turnajích kolem 1000 týmů. Jako velmi oblíbený se i letos ukazuje rychlý model turnajů na 2 hřištích pro 6 týmů (ročníky 2013 a 2012), výbornou obsazenost přes 90% vykazují ale i ostatní turnaje na 1 hřiště pro ročníky 2011 a starší, které se hrají stejným systémem 6 týmů, kdy každý tým sehraje 5 zápasů s různými soupeři.

Tato sezóna přináší hned několik zlepšení pro trenéry a hráče, například:

– nový umělý povrch na Hamru Braník
– využití nově postavené velké haly s umělým povrchem v Dolních Břežanech
– nabídka turnajů i pro kategorii mladších žáků
– rozšířená nabídka vysoce kvalitního a čerstvého ovoce pro všechny děti
– postupný nájezd na nový výsledkový servis díky sportovní aplikaci Spornect
– optimalizace a nový design rezervačního systému

Náš turnaj nabízí největší výběr turnajů pro různé kategorie a tím dává možnost týmům zahrát si proti soupeřům, se kterými se během sezóny třeba tak často nepotkají. Věříme, že se Vám i letos s námi bude líbit a dětem budou turnaje přinášet nejen vítězství a úspěch, ale hlavně radost ze hry.