Kde pořádáme

Hamr Braník

Tento multifunkční areál nabízí všesportovní vyžití pro celou rodinu. Součástí je též hřiště s UMT, které v zimním období zakrývá nafukovací hala. Pár kroků od haly je restaurace se širokou nabídkou občerstvení. Parkování je možné na parkovišti před sportovním areálem.

Areál a hala k nahlédnutí zde | lokace areálu zde

Hala Odolená Voda

Zápasy se hrají na povrchu TERAFLEX (halový syntetický povrch s vrchní vrstvou tvoře-nou PVC), hřiště má rozměry 40×22. V této hale se hraje se odehrávají špičkové národní i mezinárodní zápasy ve volejbale. V zázemí haly je umístěno 6 šaten. Samozřejmostí je světelná tabule a kvalitní ozvučení. Pro diváky i hráče je k dispozici stánek s občerstvením. Kapacita hlediště je přibližně 600 osob. Parkování je možné v blízkosti areálu.

Areál a hala k nahlédnutí zde | lokace areálu zde

Hala Koloděje

Tento fotbalový areál se nachází v Praze 9 – Koloděje a nabízí dvě travnatá hřiště a jedno hřiště s umělou trávou čtvrté generace, která byla postavena a dokončena v roce 2018. Součástí UMT o rozměrech 50 x 35 m je osvětlení a v zimních měsících také přetlaková nafukovací hala.

Zázemí areálu nabízí 4 kabiny, sprchy a sociální zařízení. V areálu je také kvalitní restaurace s nabídkou teplých jídel, nápojů a dalšího občerstvení. Parkování je nyní řešeno před areálem, v budoucnu se počítá s velkým parkovištěm pro 150-200 aut.

Areál a hala k nahlédnutí zde| lokace areálu zde

Hala Dolní Břežany

 

Turnaje v Dolních Břežanech se hrají v nafukovací­ hale v areálu SK Olympie Dolní Břežany s nejmodernějším bezzásypovým UMT povrchem o rozměrech 53,5 x 34,5, velikost haly umožňuje organizovat turnaje na 2 hřištích současně. Přímo v areálu jsou týmům k dispozici šatny, sprchy a sociální zařízení. V areálu je dále v provozu restaurace s občerstvením, pro pořádání turnajů je zde zajištěno dostatek parkovacích míst (na parkovišti ELI naproti areálu). 

Webová stránka provozovatele haly zde | lokace areálu zde