Skončila podzimní část fotbalové sezóny 2019/20 a tím padl i startovní výstřel pro další sezónu halových mládežnických turnajů Náš turnaj, které přes zimu využívají stovky klubů z celé republiky jako zpestření své zimní přípravy. Tento rok hrajeme podobně jako vloni v Kolodějích, na Hamru Braník a na Odolené Vodě, nově jsme zařadili turnaje v pěkných halách v Říčanech a od ledna 2020 také v Dolních Břežanech.

Od nejmenších minipřípravek ročník 2013 až po mladší žáky ročník 2007 se během zimy v halách objeví na více než 200 turnajích kolem 1000 týmů. Jako velmi oblíbený se i letos ukazuje rychlý model turnajů na 2 hřištích pro 6 týmů (ročníky 2013 a 2012), výbornou obsazenost přes 90% vykazují ale i ostatní turnaje na 1 hřiště pro ročníky 2011 a starší, které se hrají stejným systémem 6 týmů, kdy každý tým sehraje 5 zápasů s různými soupeři.

Tato sezóna přináší hned několik zlepšení pro trenéry a hráče, například:

– nový umělý povrch na Hamru Braník
– využití nově postavené velké haly s umělým povrchem v Dolních Břežanech
– nabídka turnajů i pro kategorii mladších žáků
– rozšířená nabídka vysoce kvalitního a čerstvého ovoce pro všechny děti
– postupný nájezd na nový výsledkový servis díky sportovní aplikaci Spornect
– optimalizace a nový design rezervačního systému

Náš turnaj nabízí největší výběr turnajů pro různé kategorie a tím dává možnost týmům zahrát si proti soupeřům, se kterými se během sezóny třeba tak často nepotkají. Věříme, že se Vám i letos s námi bude líbit a dětem budou turnaje přinášet nejen vítězství a úspěch, ale hlavně radost ze hry.