Vážení trenéři, milí rodiče!

Zima skončila, přichází jaro. A jako každoročně, tak i letos jsme právě dnes ukončili halovou sezónu. Během celé sezóny bylo naším prvořadým cílem vytvářet ty nejkvalitnější fotbalové turnaje v celé republice. Věříme, že jsme dokázali uspokojit potřeby většiny z Vás. Naší odměnou byl úsměv na dětských tvářích, který byl podpořen kvalitním sportovním výkonem. I tento rok jsme vyvinuli maximální úsilí, abychom si všichni na konci sezóny mohli říci – zvládli jsme to! Byly to 4 měsíce dřiny, na kterou jsme se připravovali celý rok.


Tato sezóna přinesla mnohé změny, které se projeví v následující sezóně. Většina problémů, která nám byla tuto sezónu adresována bude v následující sezóně vyřešena. Náš tým bude celý rok pracovat na tom, aby byl konec roku 2019 symbolem začátku nové éry. Éry, která tu ještě nebyla. Nasturnaj se stane silnějším, kvalitnějším a lepším!


Na závěr mi dovolte, abych Vám jménem celého týmu Nasturnaj poděkoval za Vaši podporu v této sezoně. Přejeme Vám mnoho úspěchů v nadcházející sezóně. Organizátorům děkujeme za vynikající práci v právě skončeném ročníku. Velké díky patří také rodičům, za trpělivost, ochotu a projevenou důvěru. Těšíme se na Vás na jarních turnajích a v zimní sezóně 2019/2020.


Tým 
Nasturnaj.cz