Oznámení – zimní turnaje v hale Zbuzany

Bohužel Vám musíme oznámit, že oblíbené turnaje ve Zbuzanech pořádané naším spolkem Náš turnaj jsme byli nuceni zrušit a z tohoto důvodu provést změny v našem rozpise turnajů (samozřejmě se snahou o minimální dopad na již přihlášené účastníky).

Vážení trenéři, vedoucí, rodiče, účastníci našich turnajů. 

Dovolte mi, abych Vás informoval o nepříjemné situaci, která se nám přihodila a která nás upřímně velmi mrzí.

Bohužel Vám musíme oznámit, že veškeré naplánované turnaje ve Zbuzanech jsme byli nuceni zrušit a z tohoto důvodu provést změny v našem rozpise turnajů (samozřejmě se snahou o minimální dopad na již přihlášené účastníky).

Je nám to moc líto, ale pronajímatel haly ve Zbuzanech, pan Huňáček, naše turnaje ve své hale již nechce. I když jsme měli dohodu na následující zimní sezonu 2018/2019, tuto dohodu nedodržel aniž by nám cokoli oznámil a tak po několikaleté spolupráci naše turnaje ve Zbuzanech končí. Ani jednou za celou dobu fungování nebyl z naší strany jediný problém, snažili jsme se pronajímateli vyjít ve všem vstříc, bohužel ani to nestačilo. V tuto chvíli jsme celou záležitost předali právníkům, ale nepředpokládáme nějaké rychlé vyřešení situace.

Byli bychom moc rádi, kdyby jste přijali naše pozvání do nové haly s UMT nejnovější generace v Praze – Kolodějích. Čeká na Vás zde zcela nová nafukovací hala s velmi kvalitním úplně novým povrchem UMT, veškerým zázemím pro hráče a trenéry, občerstvením a bezproblémovým parkováním přímo u haly.

Startovné na turnajích v Kolodějích jsme nastavili následovně :

Mladší přípravka – 1500 Kč

Starší přípravka – 1600 Kč.

Týmy, které byly přihlášeny do Zbuzan jsme v tuto chvíli přesunuli do nové haly v Kolodějích (stejný termín, ročník a čas) a věříme, že naplníme Vaše očekávání i dalšími zlepšeními které chystáme a tím přinejmenším zachováme vysoký standart turnajů pořádaných spolkem Náš turnaj. Pokud by jste se přeci jen nechtěli zúčastnit, prosíme o zrušení buď přes email nebo přes rezervační systém.

Kromě turnajů ve Zbuzanech si můžete vybrat i jiné lokality, zde zasíláme odkaz na rezervační systém http://rezervace.nasturnaj.cz 

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a věříme, že nám zachováte přízeň.

Za spolek Náš turnaj 

David Hrubý

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *