Náš partner SportFotbal se mění

Rádi bychom Vám přiblížili probíhající proměnu našeho partnera na největší fotbalovou speciálku. Ta už začala začátkem roku změnou na SportFotbal s.r.o., až nyní však přichází viditelné změny, které pocítí i zákazníci.

logo-sportfotbal

Nejvýraznější změnou prošlo logo společnosti. Jeho koncept vychází z části fotbalového míče a setkávat se s ním budeme hned v několika variantách a barevných provedeních. Svěží vzhled a výrazná zelená budou pro našeho partnera novým poznávacím znakem.

Novou podobu získá eshop, kamenná prodejna, brankářská škola a mnohem více. Ani sortiment obchodu nezůstal pozadu. Nažhavte se na jarní část sezony v nejnovějších kopačkách Nike z barevné kolekce „Radiant Reveal Pack“. V zářivé kolekci Nike Hypervenom, Mercurial, Magista a Tiempo Vás na hřišti rozhodně nikdo nepřehlédne.

Nike Radiant Reveal Pack

Bílé kopačky Nike se svítivou žlutou, oranžovou a růžovou barvou oslní protihráče a zlepší tvůj výkon pomocí nejmodernějších technologií. Pořiďte si vlastní pár zářivých kopaček a unikněte každému soupeři.

Pokud máte zájem získat více informací o probíhající proměně našeho partnera nebo novém sortimentu, navštivte www.sportfotbal.cz nebo ho sledujte na sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>