MINI CUP 2017/2018 > 4.setkání (4.-5.11.2017) > výsledky

O víkendu 4. a 5. listopadu proběhlo poslední setkání v roce 2017 – MNI CUPu na ČAFC Praha, kterého se zúčastnilo celkem 30 týmů. 26 jich bojovalo o lepší postavení v průběžné tabulce v sobotu a 4 v neděli.

Sobota dopoledne -> výsledky

Sobotního dopoledne se zúčastnilo 14 mužstev, která bojovali ve 2 skupinách po 7 týmech. Skupinu A ovládl tým SK Petřín Plzeň. Na druhém místě skončila SK Slavia Praha, a na 3. místě se umístila domácí ČAFC Praha. Nejlepším střelcem skupiny A se stal Štěpán Tauš z týmu SK Slaný.

Skupinu B ovládl tým TJ Sokol Stodůlky. Na 2. místě skončila ČAFC Praha zelená a na 3. místě FK Králův Dvůr. Statistiku střelců ovládna Ema Skorňová z dívčího týmu FK Dukla Praha.

sobota dopoledne

Sobota odpoledne -> výsledky

V sobotu odpoledne bojovalo 12 mužstev ve 2 skupinách po šesti týmech. Ve skupině A vyhrála FK Dulka Praha před Slavojem Podolí a Benešovem ve žlutých dresech. Nejlepším střelcem se stal Vojta Vyskočil z týmu SK Benešov žlutá.

Skupinu B vyhrály SK Ďáblice, před Slavií Praha v bílých dresech a ČAFC Praha v dresech černých. Kryštof Buzek ze Slavie Praha.

sobota odpoledne

Neděle dopoledne -> výsledky

Nedělního dopoledne se zúčastnili už jen 4 týmy. Turnaj vyhrála FK Dukla Jižní Město, druhé místo obsadila ČAFC Praha v červených dresech a na 3. místě skončila SK Aritma Praha. Nejlepším střelcem se stal Tomáš Rakár z Dukly Jížní Město.

neděle

Průběžná tabulka -> výsledky

průběžné pořadí

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>