Kde pořádáme

Hamr Braník 

hamr-branik-hala

Tento multifunkční areál nabízí všesportovní vyžití pro celou rodinu. Součástí je též hřiště s UMT, které v zimním období zakrývá nafukovací hala. Pár kroků od haly je restaurace se širokou nabídkou a lidovými cenami. Parkování je možné na parkovišti před sportovním areálem.

Areál a hala k nahlédnutí zde |   lokace areálu zde

 

Hala Odolená Voda

Zápasy se hrají na povrchu TERAFLEX (halový syntetický povrch s vrchní vrstvou tvořenou  PVC), hřiště má rozměry 40×22. V zázemí haly je umístěno 6 šaten. Samozřejmostí je světelná  tabule a kvalitní ozvučení. Pro diváky i hráče je k dispozici stánek s občerstvením. Kapacita  hlediště je přibližně 600 osob. Parkování je možné v blízkosti areálu.

Areál a hala k nahlédnutí zde   |  lokace areálu zde

 

Hala Koloděje

IMG-20180708-WA0007 (1)

Tento fotbalový areál se nachází v Praze 9 – Koloděje a nabízí dvě travnatá hřiště, z toho jedno plnohodnotné 95 x 65 m a jedno vytěžovací / tréninkové s rozměry 80 x 50 m. Dále se zde nachází umělá tráva IV. Generace, která byla postavena a dokončena v roce 2018. Součástí UMT je osvětlení a od 1.11. do 31.3. také přetlaková nafukovací hala.

Rozměry UMT jsou 50 x 35 m. Samozřejmostí je i zázemí, které nabízí 4 kabiny, sprchy a sociální zařízení. V areálu najdete také restauraci a občerstvení. Parkování je nyní řešeno před areálem, do budoucna se řeší projekt nového, velkého parkoviště pro 150-200 aut.

Areál a hala k nahlédnutí zde|  lokace areálu zde

 

 

 

 

Areál a hala k nahlédnutí zde  | lokace areálu zde