Kde pořádáme

Hala Zbuzany

Hala zbuzany

Utkání se hrají na dvou hřištích o rozměrech 36 x 20 metrů. Povrchem haly je UMT 3. generace.  Vedle haly se nachází restaurace Fotbalová bašta. Areál nabízí i ubytování v nedalekém Hotelu Huňáček, který má kapacitu cca 40 míst. Pro diváky jsou v hale připravené lavice na sezení.

Areál a hala k nahlédnutí  zde  |  lokace areálu zde


Hamr Braník 

hamr-branik-hala

Tento multifunkční areál nabízí všesportovní vyžití pro celou rodinu. Součástí je též hřiště s UMT, které v zimním období zakrývá nafukovací hala. Pár kroků od haly je restaurace se širokou nabídkou a lidovými cenami. Parkování je možné na parkovišti před sportovním areálem.

Areál a hala k nahlédnutí zde |   lokace areálu zde

Hala Ovčín 

Jedná se o nafukovací halu, kde je teplota temperována na cca 13-15 °C. V hale je moderní umělá tráva, která byla položena nově v roce 2013 po červnových povodních. V blízkosti je restaurace, bowling případně sportovní areál Hamrsport s restaurací.

Areál a hala k nahlédnutí zde  | lokace areálu zde

 

 

Hala Odolená Voda

Zápasy se hrají na povrchu TERAFLEX (halový syntetický povrch s vrchní vrstvou tvořenou  PVC), hřiště má rozměry 40×22. V zázemí haly je umístěno 6 šaten. Samozřejmostí je světelná  tabule a kvalitní ozvučení. Pro diváky i hráče je k dispozici stánek s občerstvením. Kapacita  hlediště je přibližně 600 osob. Parkování je možné v blízkosti areálu.

Areál a hala k nahlédnutí zde   |  lokace areálu zde